Connect with us

  Hi, what are you looking for?

  moshi-moshimoshi-moshi

  Kosmetyki

  Czy dexeryl krem przywróci miękkość skóry?

  Każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie zależy na komforcie życia. A ten objawia się na wielu płaszczyznach, bo to przecież to nie tylko przestrzenne mieszkanie z wygodnymi fotelami, czy dostosowany do naszych potrzeb samochód.

  Komfort życia każdej kobiety i każdego mężczyzny zaczyna się od spraw intymnych. Samopoczucie każdej osoby w dużej mierze zależy od skóry, ważne jest, żeby była ona miękka, sprężysta, bez jakichkolwiek przebarwień itp. Z pewnością każdego denerwują suche dłonie, czy też przesuszona skóra twarzy, dlatego wiele uwagi poświęcamy doborowi kremów i balsamów do ciała.

  Po pierwsze zapobiegać, a nie leczyć

  Niestety każdy pamiętać powinien o tym, że utrzymujący się stan przesuszonej skóry może prowadzić do jej chorób. Jak doskonale wiadomo zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego każdy kto zauważa właśnie taki problem u siebie powinien z największą starannością dobierać kosmetyki do ciała. Z pomocą przychodzi tu dexeryl krem, który przeciwdziała suchości skóry, która może wiązać się ze stanami chorobowymi skóry. Są to m.in.:

  Każdego, kto zmaga się z dolegliwościami skóry ucieszy to, że dexeryl krem tworzy na niej swoistą, niewidoczną dla oka barierę, która osłania ją przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi – w dłuższej perspektywie czasu oznacza to, że zapobiega występowaniu możliwych uszkodzeń. Z drugiej strony szalenie istotne jest to, że tworzona przez dexeryl krem osłona chroni skórę przed utratą wody, a co za tym idzie redukuje jej wysuszanie się.

  Dexeryl krem to wyrób medyczny, który zawiera m.in. glicerol, wazelinę białą, parafinę ciekłą, purified water. Cała gama składników wpływa na to, by zmniejszać nasilanie się istniejących już podrażnień skóry i równocześnie przeciwdziała pojawianiu się kolejnych.

  Uczucie komfortu na co dzień

  Krem ten pomaga przywrócić odpowiednie nawilżenie skóry, w konsekwencji łagodzi napięcie i redukuje wszelkie swędzenia, a to oznacza, że ma wpływ na nasze samopoczucie i komfort życia.

  Osoby zmagające się z nadmierną suchością skóry pamiętać powinny, że wyrób medyczny dexeryl krem przeznaczony jest przede wszystkim do skóry ze skłonnościami do atopii. Jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Nakładać go nie wolno na skórę w okolicach oczu i na powieki.

  Dexeryl krem należy stosować 1-2 razy dziennie, a w przypadku mocnego wysuszenia skóry do 6 razy na dobę. Producenci nie zalecają stosowania go przy równoczesnym nakładaniu na skórę innych produktów o miejscowym działaniu.

  Używany na co dzień wyrób medyczny dexeryl krem pozwala nie tylko utrzymać nawilżoną i sprężystą skórę, ale zapobiega występowaniu uciążliwych schorzeń skóry w przyszłości.

  Sprawdź również

  Kosmetyki

  Kosmetyki zaliczane są do produktów, które pomagają są w pielęgnacji, oczyszczaniu i upiększaniu ciała. Ze względu na przeznaczenie, wyróżnia się kosmetyki do skóry, twarzy,...

  Pielęgnacja

  Każdy zadbany, elegancki mężczyzna powinien mieć piękne, czyste oraz lśniące włosy. Łatwo powiedzieć, trudniej czasem zrealizować. Praca w trudnych warunkach lub też długie przebywanie...

  Uroda

  Jest sprawą całkowicie oczywistą, że piękno człowieka tkwi w jego wnętrzu, ale wygląd zewnętrzny jest również bardzo ważny, gdy spotykamy drugiego człowieka najpierw widzimy...

  Uroda

  Problem wypadających włosów dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Co więcej, powodów  i sposobów leczenia tego schorzenia jest wiele. Istnieje jednak szereg przyczyn, które...